De Wielen Van De Bus (salsa)

De Wielen Van De Bus (salsa)

Salsa Muziek Voor Kinderen

Luister album in Spotify

Luister en bekijk album op Youtube

De wielen van de bus gaan rond en rond

Rond en rond, rond en rond

De wielen van de bus gaan rond en rond

Als de bus gaat rijden

 

De deuren van de bus gaan open en dicht

Open en dicht, open en dicht

De deuren van de bus gaan open en dicht

Als de bus gaat rijden

 

De wissers van de bus gaan heen en weer

Heen en weer, heen en weer

De wissers van de bus gaan heen en weer

Als de bus gaat rijden

Luister Naar Het Album Van Loulou & Lou - Salsa Muziek Voor Kinderen

00:00 De Wielen Van De Bus 

00:45 Als Je Blij Bent Ja Dan Klap Je In Handen

01:36 Hoofd Schouders Knie En Teen

02:33 ABC

03:52 Vijf Kleine Eendjes

05:24 Wel Gefeliciteerd

06:22 Op De Dierenboerderij

07:37 Hansje Pansje Kevertje

08:13 Altijd Is Kortjakje Ziek

09:32 Humpty Dumpty

10:28 De Brug Van London

11:27 Roei, Roei, Roei Je Boot

12:25 Schitter Schitter Kleine Ster

13:44 Vader Jacob

14:22 Mieke Heeft Een Lammetje

15:51 Schaapje Schaapje

16:53 Wieg Zacht Mijn Kindje